EU150170-2
EU160180
EU160180-1
EU162172-S
EU183193-S
Подробности за продукта за
EU150170-2
d
150 mm
L
16 mm
Свойства
Max. sliding velocity
- 0.5 m/s
Installation
- in closed grooves A
- in open grooves B
Application
- hydraulic systems
Construction type
- rod U-ring
Design
- metric
Material
- polyurethane (PUR)
Media
- mineral oil
Temp. max.
- 80 °C
Temp. min.
- -30 °C
Working pressure
- 400 bar